Filtr piaskowy do basenu Hayward NC780SE2 (22 m³/h, D780)
Catalog label Catalog label Catalog label
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Średnica filtra
Średnica filtra
Szybkie zakupy 1-Click
Gotowy do wysyłki
Kod produktu:
17687
Filtr piaskowy uniwersalny do basenów prywatnych. Seria Hayward NC nadaje się do oczyszczania wody z zanieczyszczeń mechanicznych przy użyciu zasypki kwarcowej lub szklanej. Filtr Hayward NC780SE2 jest zalecany do basenów o pojemności do 88 000 litrów. Obudowa wykonana jest z laminowanego poliestru z zewnętrznym błyszczącym wykończeniem. Filtr wytrzymuje ciśnienie do 1.6 barów oraz jest odporny na korozję i promienie UV. Wyposażony jest w zawór 6-pozycyjny i manometr.
  • Wydajność: 22 m³/h
  • Typ przyłącza: boczne
  • Załadunek piasku: 300 kg
  • Przyłącze: 2"
  1. icon
    Ciśnienie robocze do 1.6 bar
  2. icon
    Wysoki stopień oczyszczenia
    do 50 µm
  3. icon
    Łatwa konserwacja
    dzięki szerokiemu otworowi na zmianę piasku
  4. icon
    Optymalna wysokość filtra
    do stosowania w szczelnych komorach technicznych
  5. icon
    Gwarancja 2 lata
  6. icon
    Wyprodukowano we Francji
Filtr Hayward NC780SE2
Filtr Hayward NC780SE2 jest to idealne rozwiązanie do mechanicznego oczyszczania wody z zanieczyszczeń o wielkości do 50 mikronów w basenach o pojemności do 88 m³. Jako zasypkę należy stosować 300 kg piasku kwarcowego lub szklanego o frakcji od 0.4 do 0.8 mm.
  1. 22 m³/h
    Wydajność
  2. 780 mm
  3. 88 000 l
    Zalecana pojemność basenu
  4. Zawór 6-pozycyjny
    W zestawie
icon icon
Cechy kontrukcyjne pompy filtrującej Hayward serii NC
  1. Mocny i trwały pojemnik
    z poliesteru
    icon
  2. Łatwy dostęp od góry
    do zmiany piasku przez szeroki otwór
    icon
  3. Manometr
    do monitorowania ciśnienia wewnątrz filtra
  1. icon
    Zawór 6-pozycyjny
    z wskaźnikiem zmętnienia wody
  2. icon
    Łatwy do otwarcia zawór spustowy
  3. icon
    Odlewana platforma bez podstawy
    pozwala na umieszczenie filtra w ciasnych komorach technicznych
    Mocny i trwały pojemnik
    z poliesteru
    Łatwy dostęp od góry
    Manometr
  4. icon
    Zawór 6-pozycyjny
    z wskaźnikiem zmętnienia wody
  5. icon
  6. icon
Cechy funkcjonalne zaworu 6-pozycyjnego do filtrów Hayward serii NC
icon icon
  1. 1
    FILTR (FILTER) – filtracja wody.
  2. 2
    PŁUKANIE WSTECZNE (BACKWASH) – tryb czyszczenia filtra. Uruchomienie jest wymagane, gdy ciśnienie na manometrze przekroczy ciśnienie początkowe o 0.7 bar.