Lampa LED do basenu Aquajoy PAR56 HJ-FN-PC285-FN1 144LED 35 W NW
Catalog label
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Tryb oświetlenia
Moc
Tryb oświetlenia
Moc
Szybkie zakupy 1-Click
Gotowy do wysyłki
Kod produktu:
42000
  • Średnica: 285 mm
  • Liczba diod LED: 144 szt.
  • Pobór mocy: 35 W
  • Gama barw: biała
Charakterystyki
Więcej informacji
Typ ścianek Beton, Folia
Dane dotyczące bezpieczeństwa Pobierz
Artykuł towaru HJ-FN-PC285-FN1-35W-NW
Rodzaj sprzętu Reflektor LED
Strumień świetlny, Lm 3 500
Ilość diod, szt. 144
Moc 35 W
Rodzaj montażu Wbudowany/naścienny
Długość kabla, m 2.5
Stopień ochrony IP68
Informacje dodatkowe
  • Materiał obudowy: poliwęglan
  • Materiał soczewki: poliwęglan
  • Napięcie wejściowe: 12 V/24 V (AC/DC)
  • Temperatura barwowa: 6000-6500 K
  • Kąt wiązki: 120°
  • Powierzchnia oświetlenia: 30-39 m²
Waga brutto, kg 1.3
Producent Aquajoy
Gwarancja 24 miesiące
Opinie (0)
Zostaw opinię lub zadaj pytanie