Pompa do basenu Aquaviva LX CA150-125-200/45T (380 V, 320 m3/h, 60 KM)
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Wydajność, m³/h
Moc wejściowa, kW
45
Produkt jest dostępny pod zamówienie.
Wydajność, m³/h
Moc wejściowa, kW
45
Pod zamówienie
Kod produktu:
31503
  • Wydajność: 320 m³/h przy 35 m
  • Moc wejściowa: 45 kW
  • Moc wyjściowa: 60 KM
  • Efektywność energetyczna silnika: IE3
Charakterystyki
Więcej informacji
Artykuł towaru CA150-125-200/45T
Dane dotyczące bezpieczeństwa Pobierz
Pliki do pobrania Instrukcja + schemat budowy
Przeznaczenie Baseny publiczne
Do wody słonej Tak
Energooszczędność silnika IE3
Filtr wstępny Nie
Prędkość zmienna Nie
Materiał obudowy AISI 304
Liczba faz 3 (380-400V)
Max. pojemność basenu, l 1 280 000
Wydajność, m³/h 320 przy 35 m
Moc użyteczna, KM 60
Moc, kW 45
Robocza temperatura wody, °С do +104
Stopień ochrony IP55
Informacje dodatkowe
  • Maksymalna temperatura otoczenia: +50°C
  • Maksymalne ciśnienie robocze: 10 barów
  • Klasa izolacji: F
  • Maksymalna wysokość montażu: 1000 m
Waga brutto, kg 40.0
Producent Aquaviva
Opinie (0)
Zostaw opinię lub zadaj pytanie