Pompa do basenu z filtrem piaskowym Aquajoy D400-STP50 (6 m3/h, D400)
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Średnica filtra
Średnica filtra
Brak
Kod produktu:
42969
  • Wydajność: 6 m³/h
  • Moc pompy: 0.37 kW
  • Przyłącze: 50 mm
  • Załadunek piasku: 35 kg
Charakterystyki
Więcej informacji
Artykuł towaru D400-STP50
Dane dotyczące bezpieczeństwa Pobierz
Pliki do pobrania Instrukcja
Przeznaczenie Baseny prywatne
Rodzaj filtra Piaskowy
Obudowa filtra Polietylen
Max. pojemność basenu, l 24 000
Średnica filtra, mm 400
Max. zdolność przepustowa, m³/h 6
Max. ciśnienie robocze, bar 2
Załadowanie piasku, kg 35
Frakcja, mm 0.5–0.8
Typ przyłącza Górne
Złącze 50 mm
Informacje dodatkowe
  • Obudowa pompy: tworzywo termoplastyczne
  • Silnik: stal nierdzewna
  • Klasa ochrony: IP55
  • Klasa izolacji: F
  • Klasa ochrony termicznej: TI.USA
  • Dane elektryczne: 230 V/50 Hz