Pompa do basenu Hayward HCP401003E KAN1020 T2.B IE3 (380V, 115.6 m3/h, 10 KM)
Catalog label Catalog label
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Wydajność, m³/h
Klasa efektywności energetycznej
IE3
Wydajność, m³/h
IE3
Szybkie zakupy 1-Click
Gotowy do wysyłki
Kod produktu:
17803
  • Wydajność: 115.6 m³/h
  • Moc: 8.7 kW
  • Przyłącze: 110 mm
  1. icon
    Nowoczesny i energooszczędny silnik klasy IE3
  2. icon
    Idealna opcja do cyrkulacji wody
    w basenach o pojemności
    do 462 m³
  3. icon
    Nadaje się do pracy z wodą morską
  4. icon
    Łatwa obsługa
    Przezroczysta, łatwo zdejmowana pokrywa filtra wstępnego
  5. icon
    Gwarancja 2 lata
    Niezawodność i trwałość
  6. icon
    Wyprodukowano w Hiszpanii
Pompa Hayward HCP401003E KAN1020 T2.B IE3
Samozasysająca pompa odśrodkowa HCP401003E KAN1020 T2.B IE3 to idealne rozwiązanie do cyrkulacji wody chlorowanej, słonej lub morskiej w basenach publicznych i sportowych, SPA i parkach wodnych o pojemności do 462 m³. Złączki klejone do połączenia z rurą o średnicy 110 mm są zawarte w zestawie pompy.
icon icon
  1. 8.7 kW
    Pobór mocy
  2. 10 KM
    Moc użyteczna
  3. 115.6 m³/h
    Wydajność przy wysokości słupa wody 12 m
  4. 462 m³
    Zalecana pojemność basenu
  5. 3 (400 V)