Lampa UV do basenu Elecro Steriliser UV-C HRP-110-EU + DLife indicator + pompa dozująca (32 m3/h, 110 W)
Catalog label Catalog label
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Moc lampy, W
Obecność pompy dozującej
Wskaźnik wymiany lampy
Tak
Sprawdź cenę u wykonawcy basenów
Moc lampy, W
Obecność pompy dozującej
Wskaźnik wymiany lampy
Tak
Gotowy do wysyłki
Kod produktu:
23128
  • Moc: 110 W
  • Maksymalny przepływ: 32 000 l/h
  • Żywotność lampy: 9 000 godzin
  • Złącze: 50/63 mm
  1. Niszczy 99.9%
    bakterii i wirusów
  2. Skuteczność czyszczenia
    jest 3 razy wyższa
    niż w podobnych modelach
    ze stalową obudową
  3. Wysokowydajne lampy
    niskociśnieniowe
  4. Nadaje się do wody
    słonej i morskiej
  5. Wskaźnik terminu
    wymiany lampy
  6. Idealne rozwiązanie do łatwej
    i szybkiej pielęgnacji wody:
    pompa samodzielnie dodaje chemię do basenu
  7. Dezynfekcja przyjazna dla środowiska
Stacja
Elecro Steriliser UV-C HRP-110-EU
  1. 2 szt.
    Liczba lamp
  2. 9 000 h
    Żywotność lampy
  3. 55 W
    Moc jednej lampy
  4. 50/63 mm
    Złącze
Stacja Elecro Steriliser UV-C HRP-110-EU do uzdatniania wody
Skuteczna dezynfekcja dzięki ePTFE
WŁAŚCIWOŚCI ePTFE:
  1. zakres roboczy pH: od 0 do 14
  2. temperatura robocza: od -268°C do +300°C
  3. wodoodporność: wysoka
  4. stopień samooczyszczania: wysoki
  5. stopień zagrożenia: bezpiecznie
Nakrętka zabezpieczająca do lampy UV i tulei kwarcowej
Zasilacz
(obciążnik)
Pompa dozująca
Lampa UV
Szklana rurka kwarcowa
Wskaźnik żywotności lampy UV
Czujnik przepływu
Cechy konstrukcyjne
Stacja Elecro Steriliser UV-C HRP-110-EU posiada obudowę w postaci dwóch kolb o długości 96 cm.
Wewnątrz obudowy umieszczone są dwie lampy UV-C o mocy 55 W.