Pompa do basenu z filtrem piaskowym Emaux FSP300-ST20 (3.5 m3/h, D300)
Ocena:
0% of 100
0
0  Opinie
Add new review
Wydajność
Wydajność
Szybkie zakupy 1-Click
Gotowy do wysyłki
Kod produktu:
6030
  • Wydajność: 3.5 m³/h
  • Pompa: 0.28 kW (0.20 KM)
  • Przyłącze: 50 mm lub adaptery 32/38 mm
Pompa filtrująca
Emaux FSP300-ST20
  1.
    ŁATWA OBSŁUGA
    wybór trybu pracy odbywa się za pomocą zaworu 4-pozycyjnego
    SZYBKA KONTROLA
    precyzyjny manometr do szybkiej kontroli ciśnienia
    JAKOŚCIOWE MATERIAŁY
    obudowa wykonana ze stopu polimeru i włókna szklanego
    WYTRZYMAŁOŚĆ
    odporny na korozję, chemikalia i promieniowanie UV
    RODZAJ PRZYŁĄCZA
    pompa filtrująca z przyłączem górnym
Wydajność pompy wynosi 3 tys. l/h (wartość maksymalna).
Cyrkulacja i dopływ wody do filtra i z powrotem do basenu zapewniane są za pomocą pompy serii ST020 o wydajności 0.28 kW.
Przyłącze górne wykonane jest za pomocą wylotu 50 mm.
    Średnica pompy:
    300 mm
  2.
    Masa piasku:
    19 kg
  3.
    Zalecana pojemność basenu: 14 000 l
  4.
    Wydajność filtra: 3.5 m³/h
Schemat budowy
pomp filtrujących
Emaux serii FSP
Zbiornik jest zaprojektowany na maksymalne ciśnienie do 2 bar. Maksymalna zalecana temperatura pracy urządzenia to +40°C.
Zawór jest również wyposażony w komorę wskaźnikową do wizualnego określania stanu filtra.
Wydajność pomp filtrujących Emaux serii FSP na podstawie silnika 220V w zależności od wysokości słupa wody
Charakterystyki techniczne i główne wymiary pomp filtrujących
Emaux serii FSP
Kod Model Filtr Pompa Wydajność Piasek (kg) A (mm) B (mm) C (mm) D (mm) Przyłącze Łączniki
88030201 FSP300-4W P300 ST020 3.5 m³/h 19 145 540 485 330 1.5" / 50 mm 32 i 38 mm
88030202 FSP300-4W P300 ST033 4.02 m³/h 19 145 540 485 330 1.5" / 50 mm 32 i 38 mm
88033718 FSP390-4W P390 SD075 8.0 m³/h 35 235 724 760 527 1.5" / 50 mm 32 i 38 mm
Kod 88030201 88030202 88033718
Filtr P300 P300 P390
Pompa ST020 ST033 SD075
Wydajność 3.5 m³/h 4.02 m³/h 8.0 m³/h
Piasek (kg) 19 19 35
A (mm) 145 145 235
B (mm) 540 540 724
C (mm) 485 485 760
D (mm) 330 330 527
Przyłącze 1.5" / 50 mm 1.5" / 50 mm 1.5" / 50 mm
Łączniki 32 i 38 mm 32 i 38 mm 32 i 38 mm
Schemat budowy pomp filtrujących Emaux serii FSP
L.p. Artykuł Nazwa
1 89030201 Adapter z pierścieniem uszczelniającym
2 06021013 Manometr
3 01111048 Pierścień manometru
4 89280104 Okienko widokowe z pierścieniem uszczelniającym
5 88281205B Zawór 4-pozycyjny
6 89030204 Adapter węża z pierścieniem uszczelniającym
7 02011026 Uszczelnienie mechaniczne
8 89030202 FSP300-4W wąż połączeniowy
9 01013049 Mufa łączeniowa
10 02011104 Pierścień uszczelniający do pompy
11 88023001 Pompa (ST020)
12 01013053 Mufa 32 mm
13 01013045 Mufa 38 mm
14 01013017 Przyłącze 1.5"
15 01271010 Zacisk
16 89010119 Śruba M6*50 z nakrętką
17 02011134 Pierścień uszczelniający filtra
18 01331001 Zbiornik filtracyjny FSP300
19 89030205 Układ kolektorowy FSP300
20 89030203 Zestaw montażowy
Charakterystyki
Więcej informacji
Artykuł towaru FSP300-ST20
Dane dotyczące bezpieczeństwa Pobierz
Pliki do pobrania
Przeznaczenie Baseny ogrodowe, Baseny prywatne
Rodzaj filtra Piaskowy
Obudowa filtra PE
Max. pojemność basenu, l 14 000
Średnica filtra, mm 300
Max. zdolność przepustowa, m³/h 3.5
Max. ciśnienie robocze, bar 2 bar
Załadowanie piasku, kg 19
Frakcja, mm 0.5–0.8
Typ przyłącza Górne
Złącze 50 mm
Informacje dodatkowe
  • Łatwa obsługa dzięki 4-pozycyjnemu zaworowi z przyłączem górnym
  • Łatwy montaż dzięki wstępnie zmontowanemu systemowi wodociągowemu i podstawie
  • Brak filtra wstępnego
  • Moc pompy: 0.28 kW
Zawartość zestawu
  • Filtr Emaux P300
  • Pompa Emaux ST020
  • Zawór 4-pozycyjny
  • Adapter do węża o średnicy 32/38 mm
  • Instrukcje
Wielkość 540x485 mm